O nas

Kim jesteśmy

Nasza historia

Pasja do drewna od zawsze napędzała naszą rodzinną misję – budować lepszy, zrównoważony świat dla przyszłych pokoleń, wykorzystując w pełni każde drzewo. Odgrywamy ogromną rolę w rozszerzaniu wykorzystania drewna w budownictwie i dodajemy tyle, by jak najbardziej cenić produkty z drewna, a także kontynuować odnawianie i ponowne sadzenie naszych lasów.

Ten śmiały cel sprawia, że nieustannie inwestujemy i rozwijamy nowe, innowacyjne metody technologii drewna, które sprostają wyzwaniom zmieniających się rynków, aby lepiej zrozumieć procesy i kontrolować jakość naszych produktów z drewna zainwestowaliśmy w nowoczesne skanery rentgenowskie, które szczegółowo analizują każdą kłodę, tak by, jak najlepiej dopasować ich wytrzymałość do wymagań ostatecznej tarcicy. Skanery zainstalowaliśmy również w naszych halach przetwarzania, aby zagwarantować naszym klientom niezawodne, wysokiej jakości produkty.

Poznaj nasze doświadczenie, szeroką gamę produktów i misję, która napędza naszą firmę do tak wielkiego sukcesu.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Accept
Facebook